Oferta samochody używane

Pełna oferta naszych samochodów znajduję się w zakładce samochody.

przejście do strony

Kredyt leasing

Działając na rynku od 2005 roku posiadamy kontakty z instytucjami finansowymi dzięki czemu mamy  możliwość zaproponowania  kredytu samochodowego lub gotówkowego dla Państwa a także leasingu na uproszczonych procedurach. Decyzje kredytowe mamy przeważnie w ciągu 2 godz. Załatwiamy wszystkie formalności z tym związane na miejscu co umożliwia to naszym klientom oszczędność czasu.

Skup Aut

Prowadzimy także skup samochodów . Więcej informacji dotyczącej cen zakupu ustalamy telefonicznie i później na miejscu w siedzibie naszej firmy. Wycena przez naszą firmę Państwa pojazdu jest całkowicie bezpłatna. Zapraszamy do kontaktu.

Gwarancja na używany samochód

 

Defend Car Protect

 

 

 

Do każdego zakupionego u nas auta oferujemy gwarancję na samochód , którą można zawrzeć na okres od 3 miesięcy do 3 lat. Więcej szczegółów udzielimy Państwu telefonicznie. Gwarancja DEFEND Car Protect to pewność, że w przypadku awarii części, naprawa nie obciąży kieszeni kierowcy, gdyż to ubezpieczenie pokrywa koszty napraw w przypadku nagłej i nieprzewidywalnej mechanicznej, elektrycznej lub elektronicznej awarii ubezpieczonego pojazdu.

Pomoc drogowa

Świadczymy usługi Pomocy drogowej na terenie kraju a także całej Europy. Posiadamy własną pomoc drogową dzięki czemu możemy zaoferować korzystne ceny. Współpracujemy również z ubezpieczalniami co umożliwia nam transakcje bezgotówkowe na podstawie wystawionych przez nas faktur za usługę transportową. Zapraszamy do współpracy.

Ubezpieczenie OC

Wszystkim naszym klientom umożliwiamy na miejscu zakup miesięcznej Polisy OC (7 dni w tygodniu) by móc wrócić nowo zakupionym autem bezpiecznie do domu.  Koszt polisy na 30 dni to ok. 65 zł.